Naujausios prekės
 
Krepšelis
Tuščias
 
Akcijos
 

Kaip pirkti?

 1. Naršydami po kairėje tinklapio pusėje esantį meniu galite pasirinkite dominančią prekių kategoriją.

 2. Išsirinkę prekę ir nusprendę ją įsigyti, paspauskite rožinį mygtuką, prieš tai nurodę pageidaujamą prekių kiekį. 

 3. Tęskite apsipirkimą iki tol, kol išsirinksite visas pageidaujamas prekes.

 4. Paspauskite nuorodą , kuris yra ekrano viršuje, dešinėje. Čia Jūs
  galite apžiūrėti išsirinktas prekes bei koreguoti jų kiekį.


 5. Pasirinkite sekantį veiksmą:

 6. Jeigu Jūs pasirinkote nuorodą „Formuoti užsakymą“ ir esate registruotas vartotojas, įrašykite savo elektroninio pašto adresą bei slaptažodį ir paspauskite nuorodą  „Prisijungti“.

 7. Jeigu Jūs nesate registruotas klientas, tokiu atveju reikia pasirinkti „Formavimą svečio teisėmis“ arba „Sukurti abonentą“ ir paspausti „Tęsti“.


 8. Užpildykite duomenis pateiktoje lentelėje.  Suvedus duomenis tęskite pirkimo procedūrą paspaudę mygtuką .

 9. Sekančioje lentelėje patvirtinkite prekių pristatymo ir užsakymo apmokėjimo būdą pažymėdami jį varnele.

 10. Dar kartą atidžiai perskaitykite „Prekių pirkimo taisykles“ ir kitą informaciją susijusią su prekių pirkimu e-parduotuvėj.

 11. Jeigu Jūs susipažinote su informacija ir sutinkate su prekių pirkimo taisyklėmis, tai patvirtinkite tai uždėdami varnelę prieš tęsdami pirkimo procedūrą.


 12. Paspauskite nuorodą ir Jums bus parodyta detalizuota sąskaita. Pastebėjus netikslumus, galite koreguoti užsakymą. Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite savo kodą, spustelkite "Panudoti kuponą" mygtuką ir nuolaida bus nedelsiandt pritaikyta.

 13. Viska atidžiai peržiūrėję patvirtinkite užsakymą paspausdami ant nuorodos .

 14. Atlikę visus aukščiau nurodytus žingsnius, gausite el. laišką, kuriame bus nurodyti visi duomenys, kurie yra reikalingi norint sėkmingai atlikti apmokėjimą už prekes. Dėmesio: mokėdami neužmirškite nurodyti užsakymo numerį. Apmokėjimą reikia atlikti per 3 d. d., jei per tą laiką neapmokėsite užsakymo, pirkimo procesą reikės pakartoti iš naujo. Kai apmokėsite užsakymą, gausite  el. laišką, jog jūsų užsakymas patvirtintas.

 15. Tai ir viskas - laukite atvykstančio siuntinio. Prekės įprastai atsiunčiamos per 2-4 d.d. Lietuvos teritorijoje, jei turimos sandėlyje ir iki 14 d.d., jei reikia užsakyti iš tiekėjų. Jeigu pasirinkote pristatymą per Lietuvos paštą, tuomet gausite pranešimo lapelį iš pašto apie atkeliavusį siuntinį ir nuvyksite į paštą jo pasiimti. Su savimi turėkite asmens dokumentą. Jeigu pasirinkote pristatymą per kurjerį (siuntų tarnybą), tuomet kurjeris jums paskambins ir suderins pristatymo laiką.

 16. Jūs visada galite prisijungti prie e-parduotuvės ir stebėti užsakymo būseną. Iškilus klausimui rašykite mums info@aivashop.com

Nuoširdžia Jūsų Almas.lt administracija.